Hakkımızda

HNC Otomotiv(HNC) olarak, 2009 yılından itibaren engelli ve yaşlıların kolayca kullanabileceği araçlar hazırlamaya başladık. Hareket kabiliyeti kısıtlanmış kişilerin başkalarına bağımlı kalmadan seyahat edebilmelerini sağlamak ve böylelikle bu kişilerin yaşam kalitelerini arttırmak amacıyla yola çıktık. Buna ilave olarak bu kişilerin özellikle şehrimizde karşılaştıkları ulaşım sorunlarına bir çözüm olarak özel olarak hazırlanmış binek araçlar ile transfer hizmetleri ve araç kiralama konusunda faaliyete geçtik. Bugün, engelli ve yaşlıların ulaşımına hizmet veren, TSE standartlarına uygun en geniş araç filosuna sahibiz.

Firmamız kurucusu Esat Tevfik HANCI, 28 yıldır otomotiv sektöründe edindiği tüm bilgi birikimi ve tecrübesini bu alana yönlendirerek ülkemizde engelli araç adaptasyonları ve engellilere yönelik ulaşım araçları konusunda bir ilke imza attı.

Firmamız, engelli, yaşlı, geçici veya kalıcı fiziksel hareket kaybı olan bireylerin otomobil kullanımlarını kolaylaştıran araç adaptasyon ürünlerinin Türkiye’deki tanıtım, danışmanlık ve uygulama alanlarında faaliyetini sürdürmekte bu konuda tüm yenilikleri takip ederek en iyi çözümleri üretmektedir. Hedefimiz bu alanda ülkemizde en kaliteli ve güvenilir hizmeti vermek ve bu konuda öncülüğümüzü devam ettirmektir.