Transfer Hizmetleri

Tekerlekli sandalye kullanıcılarının yerlerinden kalmadan araca binebilmelerini sağlayan bir lift ve güvenli seyahat için gerekli emniyet kemeri sistemi ile donatılmış olan Fiat Doblo araçlar, yükseltilmiş tavan sayesinde yolcuya refah bir ortamda seyahat imkanı yaratmaktadır.

 
HNC Otomotiv filosundaki engelli ve yaşlı taşımacılığına uygun araçlarımızla engellerinizi kaldırıyoruz. Arayın; sizi dilediğiniz yerden alıp dilediğiniz yere bırakalım. Üstelik HNC Otomotiv ile bu yolculuğunuzu çok uygun koşullarla yapın. Engellerinizi kaldıracak bütün donanımları bünyesinle bulunduran araç filomuz hizmetinizdedir.0 212 277 27 73


Tekerlekli sandalye kullanıcılarının yerlerinden kalmadan araca binebilmelerini sağlayan bir lift ve güvenli seyahat için gerekli emniyet kemeri sistemi ile donatılmış olan Fiat Doblo araçlar, yükseltilmiş tavan sayesinde yolcuya refah bir ortamda seyahat imkanı yaratmaktadır.  Bu araçlar ile sadece noktadan noktaya transfer hizmeti sunulmaktadır. Talepler çağrı merkezine iletilmekte ve müsait araçlar transfer için yönlendirilmektedir. Transfer ücreti katedilen km dikkate alınarak belirlenmektedir.

Sosyal Paylaşım :
© 2020 HNC Otomotiv Ltf. Şti. Tüm hakları saklıdır.